Cennik - poznaj szczegółowo naszą ofertę 

Poradnia dietetyczna Jem Jak Lubię prowadzi konsultacje i dietoterapię osób dorosłych w formie Online, a także w gabinecie stacjonarnym znajdującym się w Gdyni - Oksywiu.

Dokładny adres i informacje dotyczące wizyt w gabinecie znajdują się w zakładce Kontakt.

Dietoterapia prowadzona ONLINE i dietoterapia stacjonarna to możliwość spotkania z dietetykiem dla osób indywidualnych i dla par.

  1. Pierwsza konsultacja pozwala na poznanie pacjenta, jego stylu życia i sposobu postrzegania odżywiania. To możliwość uzyskania szczegółowej informacji na temat celu dietoterapii wynikającego z potrzeby pacjenta, a także informacji na temat problemów i największych przeszkód z jakimi się zmaga.
  2. Druga konsultacja to wyznaczenie przez dietetyka najważniejszego celu lub kilku celów dietoterapii, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie trwałej zmiany odżywiania. Podczas drugiej konsultacji prezentowany jest indywidualny model żywienia pacjenta oraz w zależności od wyboru rodzaju diety proponowany jest 7-dniowy, 14-dniowy lub 28-dniowy jadłospis.
  3. Po ukończeniu pierwszego etapu dietoterapii następuje kolejna konsultacja z dietetykiem, której celem jest określenie kolejnego etapu diety – układanie jadłospisów, edukacja żywieniowa lub dodawanie kolejnych propozycji posiłków – wszystko jest zależne od pacjenta i jego zadowolenia z wprowadzanych zmian. 

Koszt dietoterapii  obejmuje  konsultacje  (prowadzone w  poradni  stacjonarnej lub poradni online), przygotowanie jadłospisu i indywidualnego modelu żywienia oraz opracowanie przepisów na posiłki.Dieta dla 1 osoby


   7 dni - 100 zł 

14 dni - 150 zł

28 dni - 200 zł
Dieta dla 2 osób


   7 dni - 150 zł 

 14 dni - 200 zł 

28 dni - 250 zł