Dietetyk - mgr Magdalena Antoniuk

Kilka słów o naszym dietetyku:

Pracuję w zawodzie dietetyka od 5 lat. Tytuł magistra dietetyki uzyskałam podczas studiów na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Studia licencjackie ukończyłam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Najbardziej w swojej pracy lubię kontakt z drugim człowiekiem   i pozytywną energię, którą otrzymuję od moich pacjentów. Jest to dla mnie motywacja, którą chcę się dzielić. Dieta i odżywianie nie jest czymś co raz zmienione takie pozostanie, to codzienne wyzwanie, które każdego dnia zaczyna się od nowa. Dzięki swojej pracy mogę pokazywać osobom, którym do tej pory nie udawało się prowadzić zdrowego stylu życia, że istnieją rożne jego formy i muszą tylko odnaleźć je w sobie. Nie wszystko możliwe jest od razu, na niektóre przeszkody potrzebny jest czas, inne czasem wymagają odrobiny wiedzy.

 

W wolnych chwilach lubię podróżować, poznawać nowe miejsca, inne kultury i tradycje oraz oczywiście nowe smaki i potrawy. Dietetyka jest moją pasją, ponieważ uważam, że zdrowe odżywianie zmienia człowieka, sposób postrzegania przez niego świata i innych ludzi. Mogę o sobie powiedzieć, że Jem Jak Lubię, bo wiem jak jeść by czuć się dobrze, wiem ile jeść, żeby ważyć tyle by czuć się zdrowo i wiem gdzie jeść, żeby w zgodzie ze swoim ciałem i szacunkiem dla niego nie prowadzić do sytuacji, w której znalezienie czasu na jedzenie staje się uciążliwym problemem.

Jeżeli też chcesz poznać swój sposób na zdrowe odżywianie i Jeść Jak Lubisz, możesz to zrobić w każdej chwili.